Kutusan Ambalaj

2001 yılında temelleri atılan firmamız, 2009 yılında 1500m2’lik yeni fabrikamıza taşınmamızla birlikte tüm Türkiye’nin koli, kutu ve separatör ihtiyacını temin edebilecek duruma gelmiştir.
İzmir-Bornova’da konumlanan firmamızda son teknoloji makinelerde ve alanında deneyimli ekipler ile oluklu mukavva kullanılarak üretim yapılmaktadır.
Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel tasarlanmış kalıplı kesim yapabildiğimiz üretim parkurumuz ile tüm ambalaj ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz.

Amacımız; siz müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun ürünü, en uygun şartlarda sizlere teslim etmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

kutusan-icons-01
kutusan-icons-02
demo-attachment-119-Path-948
kutusan-bina
kutusan-icons-06

Dünyamız için sürdürülebilirlik ne kadar önemliyse, bizler için
insan ilişkilerinde de sürdürülebilirlik o kadar önemli.

Kurmuş olduğumuz ilişkileri sadece iş bağlantısı olarak görmüyor, tanıştığımız herkese bir birey olarak değer veriyoruz. Öyle ki en büyük dileğimiz; iş yaptığımız kişilerin çocuklarıyla, bizim çocuklarımız da işbirliği yapabilsinler…

Dünyamız için sürdürülebilirlik ne kadar önemliyse,
bizler için insan ilişkilerinde de sürdürülebilirlik o kadar önemli.

Kurmuş olduğumuz ilişkileri sadece iş bağlantısı olarak görmüyor, tanıştığımız herkese
bir birey olarak değer veriyoruz. Öyle ki en büyük dileğimiz; iş yaptığımız kişilerin çocuklarıyla,
bizim çocuklarımız da işbirliği yapabilsinler…

Cüneyt Alan

Vizyonumuz

kutusan-seperator

Teknolojinin ve bilimin ışığında, çevreyi ve doğayı gözeterek çocuklarımızın ve onların çocuklarının da birlikte iş yapabileceği sürdürülebilir bir zemin yaratmaktır.
Ayrıca sektörümüzde güvenilirliğin ve yaratıcı çözümlerin markası olmaktır.

Misyonumuz

kutusan-seperator

İş ortaklarımızın ambalaj ihtiyaçlarını optimum kalitede, en uygun fiyat ve sürdürülebilirlik çerçevesinde yenilikçi çözümlerle karşılayabilmektir.
Amaca hizmet eden, uygun fiyatlı üretim anlayışı, zamanında teslimat, üretim kalitesi ve dürüstlük her zaman vazgeçilmez kurallarımızdır.

Rakiplerimizden Farkımız

kutusan-seperator

Tüm müşterilerimizin Kutusan Ambalaj’dan en büyük beklentisinin kalite olduğunu biliyoruz. Biz de Kutusan Ambalaj olarak dürüstlük ilkesini temel alıyoruz.
Tüm belgelerimiz lisanslı olduğundan hem ürünlerimizin kalitesini, hem de söz verdiğimiz gibi doğayı koruduğumuzu garanti ediyoruz.

kutusan-point
demo-attachment-119-Path-948
kutusan-farkimiz

En Önemli Farkımız

Ürettiğimiz Kutular Amaca Hizmet Ediyor

Sektördeki yenilikler ve gelişmeler doğrultusunda gerek kağıt çeşidi ve gramajları, gerek kutu tipleri çok fazla çeşit kazanmıştır. Bizler, tüm bu çeşitlilik içerisinde müşterimizin ürününe en uygun kutuyu seçiyoruz.

Kağıdın gramajının az olması, kutunun kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Bizler cam bir şişe ile plastik bir ürüne aynı kutuyu üretmiyoruz. Ürünün tipine, ürünün gramajına en uygun kutuyu sizler için seçiyoruz.

Kutusan Ambalaj olarak sizler için sadece kutu üretmiyoruz, sizlere ürünlerinizin kutuları için danışmanlık da sağlıyoruz. Böylece ürettiğimiz her kutu kaliteli olmasının yanı sıra en uygun maliyette ve gerekli sağlamlıkta oluyor. Ürettiğimiz her kutu, amaca hizmet ediyor.

Shopping Basket